Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/275510/virtual/www/cms-ini.php:1) in /data/web/virtuals/275510/virtual/www/statistika/statistika.php on line 22
O projektu byty Jihlava - Heulos
Česky English Holland
 

O projektu

Projekt Rezidence Heulos představuje výstavbu luxusního bytového domu v Jihlavě na Březinově ulici v nejklidnější části největšího sídliště v Jihlavě. Bytový dům nabídne pro většinu jeho obyvatel výhledy do zeleně lesoparku Heulos a do údolí řeky Jihlavy.

Celý projekt je navržen pro maximální komfort bydlení určený jednotlivým uživatelům i menším a větším rodinám. Komplex nabízí celkem 84 bytových jednotek v pestré škále od malometrážních bytů 1+kk až po nadstandardní byty 3+kk a 4+1 s prostornými lodžiemi a terasami v osmi nadzemních podlažích. Dvě podzemní podlaží nabízí 64 parkovacích stání, která je možno navíc zcela flexibilně získat v libovolném počtu (až do jejich vyčerpání).

Pohled na bytový dům v Jihlavě

Vybavení bytů i prostory sklepů a garáží jsou navrženy velkoryse pro maximální komfort bydlení klientů.

Tvary místností a jejich velikosti jsou projektovány s ohledem na možnost optimálního využití (např. rozmístění nábytku). Je počítáno s pohodlnými průchody a odstupnými vzdálenostmi. Vše je přizpůsobeno maximální účelnosti a Vašemu budoucímu pohodlí.

Bytový dům Rezidence Heulos byl dokončen a kolaudován v červenci 2009

Chcete-li tedy bydlet moderně a v krásném prostředí, vyberte si byt právě u nás. Přijďte hned a vyberte si z posledních bytů za akční ceny!


Pro další informace, nebo pro rezervaci kontaktujte paní Rothovou na tel. 724 646 283, email: info@rezidenceheulos.cz.
Nabídka bytů
Dispozice
Min. plocha (m2)
Max. plocha (m2)
Nechci přízemí
Nechci poslední patro
Novinky

Zahájení stavby

7.1.2008 byla zahájena výstavba bytového domu Rezidence Heulos. 9.7.2009 byl dům zkolaudován a prodané bytové jednotky byly předány klientům. Přijďte si prohlédnout naše vzorové byty. SLEDUJTE FOTOGALERII.

 


Partner financování

Partnerem financování Vašeho nového bydlení je Česká spořitelna.